ÜRÜNÜ SİPARİŞ VERDİM, GÖNDERDİĞİNİZ KARGONUN AYAKKABI OLDUĞUNU NERDEN ANLAYACAĞIM ?

PABUCDAN.COM TARAFINDAN GÖNDERİLEN TÜM SİPARİŞLER ŞEFFAF KARGO OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR. ÜRÜNÜ KARGO PERSONELİNDEN TESLİM ALMADAN ÖNCE KARGO PAKETİNDEN ÜRÜNÜ GÖREBİLİRSİNİZ. İSTEDİĞİNİZ MODEL VEYA RENK GELMEDİĞİ TAKDİRDE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAMA HAKKINA SAHİPSİNİZ.

KAPIDA ÖDEME VE SEFFAF KARGO VAR MI ?

EVET KAPIDA ÖDEME MEVCUT. TÜM ÜRÜNLERİMİZ SİZLERE ŞEFFAF KARGO ŞEKLİNDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

SİPARİŞLER KAÇ GÜN İÇERİSİNDE ELİMİZE ULAŞIR ?

ÜRÜNLERİNİZ EN GEÇ ERTERSİ GÜN KARGOYA VERİLİR VE 2-4 İS GÜNÜ İCİNDE SİZLERE ULAŞIR.

Ürünleriniz Neden Mağazadaki Fiyatlardan Daha Uygun ?

Ürünlerimizin Tamamı 1.Sınıf Kalite Replika‘dır. Tamamen Yerli Üretim Olduğu İçin Mağazadaki Fiyatlardan Çok Daha Uygundur.

Ürünleriniz İnstagram veya Facebook’ta Satılan Replika Ürünlerden Neden Daha Pahalı?

İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünler Düşük Kalitede, Sağlığınız Açısından Oldukça Tehlikeli Kalitesiz Malzemelerden Üretilen Ürünlerdir,  pabucdan.com ‘da Satılan Tüm Ürünler 1.Sınıf Kalite Malzemelerden Üretilmiştir, Bu Nedenle İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünlerden Pahalıdır.

Websitenizden Kredi Kartı İle Ürün Satın Alırken Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum, Güvenlik Açısından Problem Yaşar Mıyım ?

  • Pabucdan.com Sanal Pos Sistemi Olarak “Shopier” Altyapısını Kullanmaktadır. Shopier, TUBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu)‘nun Desteklediği Bir Sistemdir. Yani Ödeme Yaparken Bilgilerinizi Girdiğiniz Sayfa Shopier‘e Aittir. Kredi Kartı Bilgileriniz 256Bit SSL Sertifikalı Güvenlik Protokolü İle Korunmaktır.
  • Kart Bilgileriniz Depolanamaz veya Saklanamaz.

Satın Aldığım Ürün Ayağıma Olmadı veya Kusurlu Geldi?

  • pabucdan.com Olarak Ürünlerimizin Tamamında Değişim Garantisi Veriyoruz. Ürün Değişimi En Geç 3-5 İş Günü İçerisinde Gerçekleştirilir.